NASZA MISJA

Centrum medyczne „Misja Ona” powstało z myślą o kompleksowej, indywidualnej i profesjonalnej opiece lekarskiej nad kobietą na każdym etapie jej dorosłego życia.

O MNIE

Jestem rodowitym łowiczaninem.
Zamiłowanie do nauk biologicznych zaszczepiła mi wychowawczyni i jednocześnie nauczycielka biologii w liceum. Ukończyłem z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
Swoją przygodę z ginekologią i położnictwem rozpocząłem w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie otworzyłem specjalizację z tej dziedziny, którą następnie kontynuowałem pod kierownictwem konsultanta krajowego prof. Krzysztofa Czajkowskiego w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie. To tutaj pracuję do dziś.

WIĘCEJ INFORMACJI O MNIE

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Otaczamy nasze Pacjentki opieką ginekologiczną, położniczą i endokrynologiczną. Zajmujemy się także leczeniem problemów układu płciowego Panów.

Zapoznaj się z cennikiem naszych usług

Cennik

BLOG

Narządy miednicy mniejszej – przydatki – czym są?

Fachowo mianem zapalenia narządów miednicy mniejszej (pelvic inflammatory disease – PID) określa się stan zapalny górnego odcinka narządu rodnego, a więc zapalenie błony śluzowej trzonu macicy, jajowodów, przymacicz, jajników, ropień jajowodowo-jajnikowy i/lub zapalenie otrzewnej miednicy [...]

ADRES

Centrum Medyczne Misja Ona
ul. Światowida 14 / lok. U151
03-144 Warszawa
Tel. 000 000 000
e-mail: rejestracja@misjaona.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 5:00
Sobota 9:00 – 5:00
Niedziela 11:00 – 4:00

SOCIAL MEDIA